Poľnohospodárstvo a lesníctvo
Ľudovít Fürješ
Zmiešané hospodárstvo
- Obec
- Štrkovec
- Od roku
- 2017
- IČO
- 31 909 736
Ľudovít Fürješ
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 980 45 Štrkovec
- Na trhu od
- 4. januára 2017
- IČO
- 31 909 736
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 01.50)
- Zmiešané hospodárstvo
Podnikanie v číslach
- 9
- rokov na trhu
- 2017
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Ľudovít Fürješ
Ľudovít Fürješ – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Štrkovec. Podniká od 4. januára 2017.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Zmiešané hospodárstvo“ (01.50). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Ľudovít Fürješ
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 31 909 736
- Dátum vzniku
- 4. januára 2017
- Miesto podnikania
- 980 45 Štrkovec
- Živnostenský register
- Okresný úrad Rimavská Sobota, vložka č. 650-18674
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 01.50)
- Zmiešané hospodárstvo
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Ľudovít Fürješ zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Ľudovít Fürješ?
Miesto podnikania je v obci 980 45 Štrkovec.
Čím sa Ľudovít Fürješ zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Zmiešané hospodárstvo“ (01.50). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne.
Aké je IČO – Ľudovít Fürješ?
IČO je 31 909 736.
Odkedy podniká Ľudovít Fürješ?
Podnikanie začalo 4. januára 2017. Na trhu pôsobí 9 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.